Kurz PADI RESCUE DIVER - Potápěč Záchranář

Neohodnoceno
Značka: DIVE5
12 900 Kč 10 661,16 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS KURZU

Po absolvování AOWD je Rescue Diver důležitým a zlomovým kurzem, který prohloubí vaše znalosti a dovednosti za úroveň běžného rekreačního potápění. O kurzu Rescue Diver se často říká, že je jedním z nejzábavnějších a nejzajímavějších kurzů, které můžete jako potápěč absolvovat. Naučíte se, jak reagovat na mimořádné události, jak jim předcházet nebo jak pomoci sobě a ostatním v nouzi. Po úspěšném absolvování tohoto kurzu budete mít mnohem větší důvěru ve své vlastní potápěčské schopnosti a schopnost rozpoznat nouzové situace dříve, než nastanou, a vhodně je řešit. Pokud je to nutné, dokážete řídit potápěčskou záchrannou akci s použitím různých technik. 

Zvládnutí Rescue Diver kurzu je předpokladem pro všechny kurzy PADI na vedoucí úrovni, jako jsou Divemaster, Assistant Instructor a Instructor.

Potápěči ve věku do 15 let jsou RESCUE DIVER JUNIOR. Po dovršení 15 let se stávají automaticky RESCUE DIVER.

PRŮBĚH KURZU

  • studium teorie - kombinace samostudia z učebnice a výuky teorie vedené instruktorem. Závěrečný teoretický test.
  • bazénový trénink - lekce nácviku záchranných technik v kontrolovaných podmínkách
  • výcvikové ponory na otevřené vodě - přibližně 2 dny tréninku na otevřené vodě, který zahrnuje hledání ztraceného potápěče, řešení problémů, které nastanou pod vodou, vyzdvižení bezvědomého potápěče na hladinu, resuscitace a odstrojení ve vodě, použití plavidel a pomůcek, zvládání stresu a paniky. Po zvládnutí tréninku na volné vodě jsou dva scénáře nouzové situace, během nichž si získané dovednosti prakticky ověříte

 

VSTUPNÍ PŘEDPOKLADY

  • věk minimálně 12 let
  • PADI AOWD nebo PADI Adventure Diver kvalifikaci vč. navigačního ponoru (nebo ekvivalentní kvalifikaci z jiné organizace)
  • úspěšné splnění kurzu první pomoci (včetně CPR) během posledních 24 měsíců např. EFR

Cena nezahrnuje dopravu na místo kurzu. V případě zakončení kurzu mimo ČR cena nezahrnuje dopravu, ubytování, stravování. 

Doplňkové parametry

Kategorie: KURZY
NÁZEV: PADI RESCUE DIVER, POTÁPĚČ ZÁCHRANÁŘ
CENA: 12.900,- KČ
MINIMÁLNÍ VĚK: 12 LET
MÍSTO KURZU: BAZÉN (PRAHA), ČR, MOŘE
OBSAH: BAZÉNOVÝ TRÉNINK, OTEVŘENÁ VODA