Kurz RESCUE DIVER - Potápěč Záchranář

Značka: DIVE5
12 900 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2021

Po absolvování AOWD je Rescue Diver důležitým a zlomovým kurzem, který prohloubí vaše znalosti a dovednosti za úroveň běžného rekreačního potápění. O kurzu Rescue Diver se často říká, že je jedním z nejzábavnějších a nejzajímavějších kurzů, které můžete jako potápěč absolvovat. Naučíte se, jak reagovat na mimořádné události, jak jim předcházet nebo jak pomoci sobě a ostatním v nouzi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS KURZU

Po absolvování AOWD je Rescue Diver důležitým a zlomovým kurzem, který prohloubí vaše znalosti a dovednosti za úroveň běžného rekreačního potápění. O kurzu Rescue Diver se často říká, že je jedním z nejzábavnějších a nejzajímavějších kurzů, které můžete jako potápěč absolvovat. Naučíte se, jak reagovat na mimořádné události, jak jim předcházet nebo jak pomoci sobě a ostatním v nouzi. Po úspěšném absolvování tohoto kurzu budete mít mnohem větší důvěru ve své vlastní potápěčské schopnosti a schopnost rozpoznat nouzové situace dříve, než nastanou, a vhodně je řešit. Pokud je to nutné, dokážete řídit potápěčskou záchrannou akci s použitím různých technik. 

Zvládnutí Rescue Diver kurzu je předpokladem pro všechny kurzy na vedoucí úrovni, jako jsou Divemaster, Assistant Instructor a Instructor.

Potápěči ve věku do 15 let jsou RESCUE DIVER JUNIOR. Po dovršení 15 let se stávají automaticky RESCUE DIVER.

PRŮBĚH KURZU

  • studium teorie - kombinace samostudia z učebnice a výuky teorie vedené instruktorem. Závěrečný teoretický test.
  • bazénový trénink - lekce nácviku záchranných technik v kontrolovaných podmínkách
  • výcvikové ponory na otevřené vodě - přibližně 2 dny tréninku na otevřené vodě, který zahrnuje hledání ztraceného potápěče, řešení problémů, které nastanou pod vodou, vyzdvižení bezvědomého potápěče na hladinu, resuscitace a odstrojení ve vodě, použití plavidel a pomůcek, zvládání stresu a paniky. Po zvládnutí tréninku na volné vodě jsou dva scénáře nouzové situace, během nichž si získané dovednosti prakticky ověříte 

VSTUPNÍ PŘEDPOKLADY

  • věk minimálně 12 let
  • AOWD nebo Adventure Diver kvalifikaci vč. navigačního ponoru (nebo ekvivalentní kvalifikaci z jiné organizace)
  • úspěšné splnění kurzu první pomoci (včetně CPR) během posledních 24 měsíců např. EFR

Cena nezahrnuje dopravu na místo kurzu. V případě zakončení kurzu mimo ČR cena nezahrnuje dopravu, ubytování, stravování. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurzy
Cena: 12.900,- KČ
Minimální věk: 12 let
Místo kurzu: Bazén (Praha), ČR, Moře
Název: Potápěč záchranář, Rescue Diver
Obsah: Bazénový trénink, Otevřená voda
#sizes_table#: hidden

Kurzy potápění v DIVE5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
x