Maska Atomic Aquatics Venom Frameless - červená

Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
AQUATICS VENOM FRAMELESS
3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

VENOM FRAMELESS je neuvěřitelně pohodlná maska s velice nízkým objemem a s ojedinělým hydrodynamickým tvarem. Silikonová lícnice je ve dvou úrovních měkkosti. Skla v exkluzivním provedení ULTRA CLEAR. To vše změní způsob, jakým se díváte na potápěčské masky. 

SPECIFIKACE

  • bezrámečkové provedení masky zaručuje maximální výhled a odolnost
  • nejmodernější silikon “Gummy Bear UltraSoft” vytváří neuvěřitelně jemné a spolehlivé spojení s vaším obličejem díky dvěma typům silikonu
  • speciální tvar silikonové lícnice, který umocňuje využití tohoto moderního materiálu “Gummy Bear UltraSoft” nadále zabraňuje borcení lícnice a tím ještě více napomáhá perfektnímu přilnutí na Vaši tvář

 Maska je dostupná ve dvou barevných provedeních: černá / červená. 

Skla UltraClear

Všechny typy Atomic masek Venom - Frameless, Frameless 2 i SubFrame používají skla, která definují nový standard vidění, nedostupný u běžných masek. Tuto technologii nazýváme UltraClear lenses. 

Co je na UltraClear sklech tak neobvyklého? Všimli jste si někdy, že sklo běžné masky má zelené tónování? Přesvědčte se sami – položte Vaši masku na list bílého papíru a pozorně se podívejte. Zelený nádech, který vidíte je způsoben železitými příměsemi v plaveném, nebo „okenním“ skle, ze kterého je maska vyrobena. Tento zelený tón zkresluje přirozené barvy a zabraňuje části dopadajícího světla dostat se až k oku. UltraClear je nový typ skla špičkové optické kvality s výjimečnou čistotou a průzračností bez zkreslení barev. Mimořádná propustnost a absence zkreslení skel UltraClear maximalizuje množství procházejícího světla, což zvyšuje ostrost, obzvláště ve zhoršených světelných podmínkách pod hladinou.

Kompaktní cestovní box

Maska Atomic Venom Frameless je dodávána v unikátním kompaktním cestovním pouzdře v barvě lícnice (černá nebo čirá). Naše ochranné pouzdro na masku má poloviční výšku oproti běžným krabičkám. Jak model Venom, SubFrame, tak i Frameless jsou konstruovány tak, aby se složily do kapsy, nebo kompaktního cestovního pouzdra.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické
ZNAČKA: ATOMIC AQUATICS
MODEL: VENOM FRAMELESS MASK
KATEGORIE: MASKY
TYP MASKY: JEDNOZORNÍKOVÁ, BEZRÁMEČKOVÁ, FRAMELESS
URČENÍ: SPORTOVNÍ POTÁPĚNÍ, TECHNICKÉ POTÁPĚNÍ
BARVA: ČERVENÁ
POHLAVÍ: UNI
VELIKOST MASKY: STANDARD