Výměna a vrácení zboží

VÝMĚNA ZBOŽÍ

Jednoduchá výměna zboží a navíc zdarma.

Malé, velké, nesedí? U nás není problém. Zboží jednoduše vyměníme a to navíc zdarma.

Jaké zboží můžu vyměnit?

Vyměnit lze pouze nenošené, nepoužité a nepoškozené zboží v původním obalu.

Jak na to?

1. Zboží, které si přejete vyměnit zabalte, přiložte k němu fakturu, kterou jsme Vám poslali mailem, vyplňte Formulář pro výměnu zboží a zásilku doneste na nejbližší pobočku Zásilkovny, sdělte obsluze kód 99959680 a máte hotovo. O vše ostatní se postaráme my.

Jakmile od Vás zboží obdržíme, budeme Vás informovat.

2. Zboží můžete donést osobně na naší prodejnu. V tomto případě Vás poprosíme o fakturu, kterou jsme Vám poslali mailem a vyplněný Formulář pro výměnu zboží.

V případě jakýchkoli nejasností se na nás můžete kdykoli obrátit na info@dive5.cz

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Do 14 dnů máte právo jako spotřebitel odstoupit od smlouvy bez udání důvodu (toto 14denní odstoupení platí jen pro fyzické osoby, které nejednají v souvislosti s vlastním podnikáním).

Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy obdržíme vrácené zboží zpět, celkovou částku za zboží, které vracíte. Pro vrácení platby Vás prosíme o vyplnění Formulář pro vrácení zboží.

Odpovídáte pouze za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který je nutný k obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží, včetně jeho funkčnosti. Nárok na náhradu škody za snížení hodnoty zboží jsme oprávněni jednostranně započíst proti Vašemu nároku na vrácení kupní ceny.

Jak na to?

1. Zboží, které si přejete vyměnit zabalte, přiložte k němu fakturu, kterou jsme Vám poslali mailem, vyplňte Formulář pro vrácení zboží a zásilku doneste na nejbližší pobočku Zásilkovny, sdělte obsluze kód 92502193 a máte hotovo. O vše ostatní se postaráme my.

Jakmile od Vás zboží obdržíme, budeme Vás informovat.

2. Zboží můžete donést osobně na naší prodejnu. V tomto případě Vás poprosíme o fakturu, kterou jsme Vám poslali mailem a vyplněný Formulář pro vrácení zboží

V případě jakýchkoli nejasností se na nás můžete kdykoli obrátit na info@dive5.cz

 

Formulář pro výměnu zboží

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz