Přednáška - Polní nemocnice Armády ČR v Afghánistánu v roce 2007 - 2008

Přátelé, pomalu, ale jistě se nám venku začíná oteplovat. Pojďme využít krásného počasí a sejít se na další zajímavostmi nabité přednášce, kterou nás provede brigádní generál v záloze MUDr. Božetěch Jurenka, emeritní primář ARO Ústřední vojenské nemocnice Praha a emeritní náčelník Zdravotnické služby Armády ČR.

Pivečko, ani občerstvení v podobě chňapek (chňapni si, na co máš chuť) samozřejmě nebude chybět. 🍺
Téma přednášky je poněkud z jiného soudku, než obvykle: Polní nemocnice Armády ČR v Afghánistánu v roce 2007 - 2008.
Co od toho můžeš čekat?😎
Poněkud jiný pohled na válku očima vojenského lékaře - anesteziologa , který se s Vámi podělí o své zkušenosti z prostředí Polní nemocnice Armády České republiky s léčbou těžce zraněných a kriticky nemocných, s úskalími mezikontinentálních leteckých transportů těchto pacientů z místa válečného konfliktu do vojenského zdravotního zařízení v České republice v mimořádných podmínkách při válečném konfliktu v Afghánistánu letech 2007-2008.
 
Asi si říkáte, proč je u nás taková přednáška, když to s potápěním nemá nic společného. Božek je ale také Technical Cave Diver a bude povídat i o problémech léčby, se kterými se u pacientů setkával při změnách atmosférickém tlaku a změnách parciálního tlaku kyslíku, tedy o problematice ne zcela neznámé potápěčům.
 
Kde: DIVE5, Modřanská 98, Praha
Kdy: Tradičně ve středu 5.4.2023 od 18:30
 
Cena: 350 Kč včetně piva a občerstvení (prosíme hotovost)
 
Těšíme se na Vás! 🤿
Team DIVE5
 
 
 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz