ZVEME TĚ NA WOSKHOP MOBILITA PRO POTÁPĚČE

  

Ahoj! S TRIM ACADEMY Ti přinášíme workshop "Mobilita pro potápěče", který kombinuje teoretické znalosti s praktickým tréninkem zaměřeným na zlepšení pohybu a zdraví potápěčů. 

Během přednášky a navazujícího workshopu ti pomůžeme zvýšit tvoje možnosti pohybu pod vodou. Naučíš se jak správně pečovat o kosterní a svalový systém. A taky získáš cviky pro každodenní udržování kloubního zdraví. Přidej se k nám a přesvědč se, že bezpečnost a komfort jsou klíčem k nezapomenutelným zážitkům pod hladinou! 

 

PŘEDNÁŠKA 

2,5 HODINY 

Představí ti teoretická východiska toho, jak pohyb ve skutečnosti ovlivňuje zdraví našeho kosterního a svalového systému. Jak máš o tyto systémy dlouhodobě pečovat a prodlužovat tak jejich kvalitu a životnost. Zjistíš zda a jak je potřeba je posilovat či protahovat a jakým typem tréninku můžeš optimalizovat fungování těla při sportech a pohybových aktivitách jako je přístrojové potápění. 

 

WORKSHOP 

5 HODIN / 2x 2,5 HODINY 

Navazuje na teoretickou přednášku. Seznámí tě v praktické podobě se základy mobility a specifickými cviky zaměřenými na optimalizaci jednotlivých částí těla, které jsou zatěžovány při přístrojovém potápění. Absolvováním workshopu získáš možnost naučit se postupy, kterými si osvojíš základní dechová cvičení a s tím spojenou správnou funkci hlubokého stabilizačního systému, cviky na každodenní udržování kloubního zdraví, rozcvičku před potápěním, zkvalitňování pohybového vnímání a projevu. Naučíš se cviky, kterými si můžeš zvýšit kloubní rozsahy a posílíš okolní tkáně. Konkrétní cviky budou zaměřeny na potřeby efektivního pohybu v trim pozici. Hlavní pozornost bude tedy věnována mobilitě ramen, páteře, kyčlí, kolen a kotníků. 

REGISTRACE ZDE 

Termín přednášky
30.5. | 18:00 - 20:30 
Místo konání
POTÁPĚČSKÉ CENTRUM DIVE5 
Termíny workshopů (vybereš si při registraci)
V TÝDNU 4.6. | 18:00 - 20:30 + 6.6. | 18:00 - 20:30
nebo VÍKEND 8.6. | 10:00 - 15:30 
Kapacita workshopu
16 OSOB 
Cena kurzu
1990 Kč
 

REGISTRACE ZDE 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz